Sociālo tīklu uzturēšana

Sociālo tīklu uzturēšana ieņem arvien lielāku lomu digitālajā pasaulē. Mēs piedāvājam jums kļūt pamanāmākiem digitālajā vidē!

Kādi ir labumi no sociālo tīklu uzturēšanas ?

» Jūsu uzņēmuma profils regulāri tiks papildināts ar kvalitatīviem un pārdomātiem ierakstiem. Izveidosim stratēģiju atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām.
»   Potenciālajiem klientiem būs lielāka uzticamība, jo viņi redzēs, ka Jums rūp, tas ko darāt. Meklējot informāciju par Jums - tie arī to atradīs un redzēs, ka Jūs aktīvi uzlabojat uzņēmuma atpazīstamību.
» Jūs sasniegsiet lielāku klientu skaitu. Mēs parūpēsimies par mērķtiecīgām reklāmas kampaņām.
» Tas veidos un popularizēs Jūsu uzņēmuma zīmolu, jo mēs parūpēsimies ne tikai par ierakstu publicēšanu, bet arī par aktīvu komunikāciju ar lapas sekotājiem un citiem interesentiem.
Vēlos pieteikties

Tarifu plāni

Esam izveidojuši cenu piedāvājumus, lai Jums būtu ērtāk izvēlēties sev tīkamāko! Mēs esam ļoti fleksabli, tāpēc varam pielāgoties Jūsu vajadzībām! Sazinieties ar mums, ja Jums ir radušies jautājumi!

Ikmēneša atskaite / konkurentu analīze

Facebook
Instagram
Draugiem.lv
Pinterest
Linkedin
Twitter
Blogs

Komunikācija ar sekotājiem (atbildes uz komentāriem, privātajām vēstulēm, ja nav specifiski)

Ierakstu skaits mēnesī

Profila sakārtošana ("Par mums", profila bilde, profila galvenā attēla nomaiņa)

Izmaksas

Plāns 1

+
+
+
-
-
-
-

+

+

6-8

1x divos mēnešos

125 € / mēn.

Plāns 2

+
+
+
-
-
+
-

+

+

līdz 15

1x mēnesī

200 € / mēn.

Plāns 3

+
+
+
+
+
+
+

+

+

latviešu

latviešu + krievu vai angļu

latviešu + krievu, angļu

līdz 25

2x mēnesī

400 € / mēn.

Publikāciju valodas

Pieteikties
Neatradi sev piemēroto tarifa plānu? Neuztraucies, sazinies ar mums, mēs noteikti atradīsim labāko piedāvājumu! Veiksmīga sadarbība ir visa labā pamatā!

Kā notiek sociālo tīklu uzturēšana?

Esam gatavi veiksmīgi ievest Jūsu uzņēmumu digitālajā vidē. Kā notiek darbība ar Jūsu uzņēmuma sociālo tīklu profiliem?
1. Sakārtosim Jūsu uzņēmuma sociālo tīklu profilu.
Pēc nepieciešamības izveidosim sociālo tīklu profilu. Sakārtosim to tā, lai to apmeklējot, profils jau būtu pievilcīgs potenciālajiem klientiem.
2. Izanalizēsim konkurentus un izstrādāsim mēneša plānu.
Ieteiksim labākos risinājumus, lai uzņēmuma konts piepildītos ar sekotājiem noderīgiem un uzņēmumam atbilstošiem ierakstiem.
3. Publicēsim ierakstus atbilstoši norunātajiem datumiem.
Kā arī uzturēsim komunikāciju ar lapas sekotājiem - ja tiks uzdoti jautājumi, Jūs noteikti būsiet lietas kursā.
4. Atbildēsim uz visiem Jūsu interesējošiem jautājumiem.
Mēs Jums radīsim iespaidu, kā ir uzturēt uzņēmuma kontu. Atbildēsim uz visiem Jūsu interesējošiem jautājumiem par un ap sociālajiem tīkliem!
Vēlos pieteikties

Biežāk uzdotie jautājumi :

Man interesētu padziļināti noskaidrot, ko Jūs piedāvājat un kā tas ietekmēs mana uzņēmuma attīstību.
Piekrītam, ka katra uzņēmuma specifika ir savādāka, līdz ar to precīzas cenas ir grūti pateikt, jo tas, kas der vienam, iespējams nederēs kādam citam. Esam gatavi sastādīt speciālu bezmaksas piedāvājumu tieši Jums, izpētot Jūsu konkurentus un izanalizējot labākos risinājumus. Kā arī mēs labprāt esam gatavi sniegt bezmaksas konsultāciju, izrunāt visas nianses un pēc sarunas sagatavot un nosūtīt jau precīzu piedāvājumu - tad arī abpusēji precizētu vai veidosim sadarbību. Gaidīsim Jūsu ziņu uz mūsu epastu - info@digibee.lv
Kā es zināšu, ko un kad Jūs publicējat?
Katra mēneša beigās mēs sagatavosim speciālu plānu ar paredzētajiem ierakstiem nākamajam mēnesim. Tāpat arī piefiksēsim datumus, kad ieraksti tiks publicēti. Šajā etapā mēs gaidām akceptu no Jums - tā, lai ieraksti ir tieši tādi, kādus tos vēlaties Jūs!
Kā notiks sociālo tīklu uzturēšana?
Mēs Jums nosūtīsim anketu, kur būs jautājumi saistībā ar to, ko Jūs vēlaties redzēt savā profilā, kad tas būs izdarīts, veiksim Jūsu konkurentu analīzi, kā arī saskaņojot ar Jums, atjaunosim Jūsu konta dizainu (profila bilde, apraksts, galvenā bilde lapas augšpusē). Saliekot kopā Jūsu vēlmes ar aktuālo, mēs sastādīsim plānu mēnesim ar aptuveni 2-3 ierakstiem nedēļā. Kad plāns tiks akceptēts arī no Jūsu puses, mēs aktīvi uzturēsim kontu un publicēsim ierakstus pēc norunātajiem datumiem.
Vai es palielināšu pārdošanas apjomus?
Iekš facebook, twitter, instagram, pat mūsu pašmāju draugiem.lv ir liels cilvēku skaits, kuri tos aktīvi izmanto. Sociālo tīklu uzturēšana negarantē, ka pārdošanas apjomi palielināsies, tomēr ar tiem Jūs piesaistiet uzmanību un iegūstat uzticamību no Jūsu potenciālajiem klientiem. Sociālie tīkli ir veiksmīgi priekš tā, lai palielinātu un uzlabotu uzņēmuma uzticamību - tas nozīmē, ka tad, kad potenciālajiem klientiem būs vajadzība pēc Jūsu sfēras pakalpojuma, tie interesēsies un atcerēsies/saņems ieteikumus par Jums, jo būs manījuši Jūsu darbības sociālajos tīklos.
Es vēlos noskaidrot vēl...
Tieši tā, bieži vien nevaram atrast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, bet mēs esam atvērti sniegt bezmaksas konsultāciju vai arī gaidīsim Jūsu ziņu epastā - atbildēsim tik detalizēti, cik vien spēsim!
Nosūtīt jautājumu

Sazināmies!

Meklējam risinājumus kopā. Nepieciešama mājaslapa, sociālo tīklu uzturēšana, reklāma tīmeklī vai bezmaksas konsultācija, lai radītu ieskatu kā viss notiek?

Mēs varam palīdzēt - gaidīsim ziņu!

Epasts : info@digibee.lv
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Izmantojot šo mājaslapu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai. X